O NAS

Idea stworzenia profesjonalnej firmy oferującej innowacyjne i jakościowe rozwiązania marketingowe dla branży medycznej zrodziła się w Naszych głowach już parę lat temu. Głównym wyzwaniem były dla nas rosnące błyskawicznie wymagania oraz zmieniające się niezwykle dynamicznie nowoczesne możliwości prezentacji usług, produktów i rozwiązań.

Nasz zespół od początku tworzyły osoby z dużym doświadczeniem marketingowym, sprzedażą oraz inżynierowie od wielu lat pracujący w branży medycznej. Wieloletnia pozytywna współpraca z lekarzami i instytucjami różnych specjalności jest podstawą w budowaniu pozytywnego wizerunku i wartości Naszej firmy. Będąc rzetelną firmą sprzedajemy nasze produkty oraz realizujemy usługi na najwyższym poziomie, dbając zawsze o jak najbardziej wymierne efekty prowadzonych usług i sprzedaży dla naszych klientów do których zalicza się wiele Szpitali, Hurtowi, Towarzystw czy Izb Lekarskich.

Ponieważ pasją są dla nas nowoczesne technologie zawsze staramy się je wykorzystywać w naszych projektach. To dzięki nim udało się stworzyć wiele ciekawych projektów dla ponad 40 klientów z całego kraju